Кредит під заставу швейцарських годинників

Кредит під заставу
нерухомості
Кредит під заставу
земельної ділянки
Кредит під заставу
автотранспорту
Кредит під заставу
ювелірні вироби
Кредит під заставу
антикваріату, живопису

Ми пропонуємо дуже вигідні умови!

Для отримання кредиту під заставу швейцарського годинника вам достатньо мати при собі предмета застави та паспорт громадянина України (кредитні договори укладаються лише з особами, які досягли 18-ти років) .

Попередньо зателефонуйте менеджеру, якщо його зацікавить ваша модель годинника, домовляєтеся про зустріч у зручний для вас час.

Менеджер оцінює модель, стан, документи на годинник та визначає можливу суму кредиту.

Якщо влаштовує запропонована сума кредиту, оформляється кредитний договір.

Після укладання договору менеджер надає Вам кошти, а предмет застави зберігає у сейфі на зазначений у договорі термін.

Мінімальний термін кредитування – 61 день.

Ломбард, кредит під заставу. Телефонуйте:

+38 068 ‎382 22 22

Ломбард годинників в Києві відмінне рішення терміново отримати кредит

Навіть у успішних, ділових людей у житті може виникнути ситуація, яка потребує оперативних фінансових вливань. Звертатися в цих ситуаціях до банківських установ – значить неминуче зіткнутися з оформленням цілого пакету документів, формалізмом та тимчасовими втратами. До того ж більшість українців цілком справедливо побоюються брати позики під заставу нерухомості або транспортних засобів.

На щастя, сучасній людині немає необхідності проходити всі «кола пекла» в банках і виплачувати непідйомні відсотки – давно існує більш вигідна і практична альтернатива. У Вас є оригінальний швейцарський турбійон, хронометр чи інша модель годинника? Тоді варто звернутися до годинникового ломбарду «Luxgroups» - і буквально через кілька годин фінансові труднощі будуть вирішені. В Україні компанії, подібні до нашої, зустрічаються не так часто, а ось на Заході такі установи користуються великою популярністю.

Схема подібного кредитування надзвичайно проста і прозора: після звернення до нашого ломбарду швейцарського годинника та телефонної бесіди з менеджером, клієнту призначається особиста зустріч, під час якої буде проведений огляд та оцінка заставного майна. Якщо озвучена фахівцями сума влаштовує позичальника, годинник віддається нам на зберігання, а тому, хто звернувся, виплачується обумовлена грошова позика.

ломбард годинника

Гроші під заставу швейцарського годинника

Не всі годинникові ломбарди можуть похвалитися якісним, орієнтованим задоволення всіх потреб клієнта, сервісом і об'єктивної оцінкою заставного имущества. Але клієнти компанії «Luxgroups», безперечно, залишаться задоволені результатами співпраці та умовами кредитування. Чому?

  • Для оформлення позики потрібно мінімум документів – лише паспорт та сертифікати, що підтверджують справжність годинника.
  • Видача коштів здійснюється відразу після оцінки заставного майна. А якщо щільний графік ніяк не дозволяє викроїти час для візиту до нашого офісу, то оцінювач може виїхати додому.
  • До погашення кредиту годинник перебуватиме в надійному сейфі, тому можете не побоюватися за їх збереження.

Всі ці якості і роблять нашу компанію найкращим вибором для всіх, хто вирішив здати годинник у ломбард у Києві. Запропонуємо найвигідніші умови кредитування, а оцінка заставного майна буде максимально об'єктивною та професійною. Кредит під заставу швейцарського годинника – відмінний вихід у ситуаціях, коли гроші потрібні терміново і без тривалої паперової тяганини!

Ломбард годин відповіді на питання, що часто ставляться:

Де можна отримати кредит під заставу годинника?
Найкращі умови кредиту під заставу швейцарських годинників у Luxgroups з офісом у самому центрі Києва.
Є застава під швейцарський годинник без документів?
Так, у нас у ломбарді годинника можна здати швейцарський годинник без документів, за вартістю після оцінки експертом.
Є можливість терміново здати швейцарський годинник?
Надаємо послуги термінового викупу годинника за найвигіднішими умовами.
Готівковий розрахунок у ломбарді годинника?
Розрахунок у ломбарді проводитися готівкою, доступні великі суми грошей

Також шукають:

продати швейцарський годинник купити швейцарський годинник

Швейцарський годинник по брендам:

A.Lange and Sohne Армін Strom Arnold & Son Audemars Piguet Baume & Mercier Bell & Ross Blancpain Bovet Breguet Breitling Bvlgari Cartier Chanel Chopard Chronoswiss Corum _ _ _ _ _ Winston Hublot IWC Jaeger LeCoultre Jaquet Droz JeanRichard Jorg Hysek Maurice Lacroix Montblanc Oficine Panerai Omega Parmigiani Patek Philippe Perrelet Piaget Roger Dubuis Rolex

Автор Борис Ковальчук

Автор: Борис Ковальчук

Фахівець зі швейцарських годинників

Тел: (067) 912-22-22

LuxGroups