Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik

Фільтр
A.Lange і Söhne дивляться Saxonia Dual Time
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
A.Lange і Söhne дивляться Saxonia Dual Time
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинники A.Lange and Söhne Saxonia Calendrier Annuel
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинники A.Lange and Söhne Saxonia Calendrier Annuel
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинники A.Lange and Söhne Saxonia Automatik (WG / Silver / Leather)
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинники A.Lange and Söhne Saxonia Automatik (RG / срібло / шкіра)
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинники A.Lange and Söhne Saxonia Automatik (RG / сірий / шкіра)
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Дві гучні моделі Saxonia Automatic, представлені нещодавно всесвітньо відомим виробником годинника A. Lange & Söhne, викликали незвичайний інтерес серед обраної публіки поціновувачів вартового мистецтва. Моделі відносяться до колекції Saxonia і були випущені до відкриття офіційного бутика марки в Токіо. Офіційний бутік A. Lange & Söhne, зруйноване приміщення якого в районі токійського району Гіндза було реставровано та оновлено у сучасному стилі, відновив роботу на радість своїх постійних клієнтів. Завершення тривалої реконструкції історичної будівлі ознаменувалося виходом ключової моделі A. Lange & Söhne Saxonia Automatic.

Натуральний дизайн колекції Saxonia

Новинки колекційного ряду Saxonia, натхненний образ яких уособлювали фінал вишуканої реставрації та початок нового дня, випущені із циферблатами нетрадиційного для марки коричневого кольору. Насичений благородний коричневий відтінок символізує природну природність і свою унікальність. Повторюючи забарвлення земляного мінерального пігменту, швейцарський годинник A. Lange & Söhne Saxonia Automatic з таких матеріалів вдало поєднується з іншими відтінками, і виглядає натуральним. Така комбінація дорогоцінних матеріалів та модних відтінків дизайнери марки вперше використовували в серії Saxonia, чим і обумовлена їхня різка популярність.

Новий швейцарський годинник Saxonia Automatic представлений у корпусі з білого або рожевого золота діаметром 38,5 мм. Циферблати коричневого кольору зі срібла прикрашені стрілками із золота і тон корпусу. Сапфірове скло захищає корпус від ударів та подряпин повсякденного використання. Головна перевага моделі в автоматичному мануфактурному механізмі із запасом годинного ходу в 72 години. Фірмовий автоматичний калібр L086.1 є власною розробкою марки A. Lange & Söhne, яке товщина становить 3,7 мм. Механізм доповнений рядом характерних брендових функцій, таких як система автоматичного заводу з платиновими деталями, балансовий міст із гравіюванням та багато інших. Відтінок вручну прошитого ремінця зі шкіри алігатора спеціально підібраний до кольору корпусу і представлений в або червонувато-коричневій гамі.

Вірність традиціям годинного виробництва приносить свої плоди

Процедура подвійного складання, що є однією з багатьох переваг механізму A. Lange & Söhne Saxonia Automatic, дозволяє майбутнім власникам відчути високий рівень майстерності та традиційних технік годинникового виробництва. Оскільки тираж нових моделей не обмежений, будь-який щасливчик зможе купити швейцарський годинник A. Lange & Söhne Saxonia Automatic у будь-якому офіційному представництві бренду. І звичайно, щоб насолодитися новим дизайном колекції Saxonia, Токіо їхати зовсім не обов'язково.

Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik: відповіді на запитання, що часто ставляться
Як купити Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik?

Оформити замовлення на вибраний товар із категорії Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik можна через форму на сайті або за контактними номерами телефонів

Яка ціна на Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik?

Актуальні ціни можна дізнатися, зробивши запит через сайт або по телефону в Україні (067) 912-22-22

Годинники A.Lange and Sohne Saxonia Automatik всі моделі оригінал?

У каталозі інтернет-магазину Luxgroups представлені лише оригінальні моделі

LuxGroups