Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph

Фільтр
Годинник Chronoswiss Klassik Chronograph CH 7403 bk Black
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинник Chronoswiss Klassik Chronograph CH 7403 Black
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинник Chronoswiss Klassik Chronograph CH 7402 R Brown
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Годинник Chronoswiss Klassik Chronograph CH 7401 R Brown
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Chronoswiss Classik Chronograph

Базовий модельний ряд марки Chronoswiss ділиться на різні напрямки, найпопулярніші серед яких це Masterpieces, Chronographs, Classics, Skeletonizing і Sport Watches.

Колекція Chronoswiss Klassik Chronograph містить чоловічі моделі наручного годинника, що мають елегантність і незвичайний шарм. Оригінальний годинник виглядає дуже фешенебельно, зберігши при цьому всю строгість класичного дизайну, необхідного чоловікові в діловій сфері. Вартість хронографів з цієї лінії так само надзвичайно висока. Респектабельність моделей даного напрямку закладена в концепції їх створення, коли сама колекція надихнута моделями 40-х та 50-х рр. 21-го століття. Швейцарський годинник Chronoswiss Klassik Chronograph має характерні особливості, серед яких точність, досконалість і висока якість на першому місці.

З найяскравіших чоловічих представників цієї серії відноситься модель Chronoswiss KLASSIK Chronograph CH7403. Хронограф виготовлений із сталі, діаметр 37 мм. Ремінець виконаний зі шкіри крокодила. Механічний швейцарський годинник Chronoswiss Klassik Chronograph володіє функціями автопідзаводу і водонепроникність в 3 АТМ. Спочатку модель йшла як чоловічий годинник, однак оскільки діаметр годинника 37 мм, він підійде і жінці, що віддає перевагу масивному годиннику.

Як жіночі моделі колекції виступає версія CH 7402 R - класична модель годин-хронографа. Циферблат даної серії виконаний зі срібла і має три додаткові хронографічні циферблати, роль яких відображати час у секунді, інтервалі 30 хвилин і 12 годин. Поруч із ними розташований так само індикатор дати. Колір циферблату також має різні варіації, а саме чорний або червоний. Діаметр корпусу, виготовленого із сталі з рожевим 18-ти каратним золотом, 37 мм.

В наш час представництва марки Chronoswiss відкриті в багатьох країнах світу, серед яких Україна посідає одне з провідних місць. Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph ціна в Україні на які все ж таки не може бути доступною кожному шанувальнику марки, значно нижче, якщо продукція купується в інтернет-магазині. Спеціалізований інтернет-магазин годинникових виробів «LuxGroupS» допоможе кожному бажаючому знайти швейцарський годинник Chronoswiss Klassik купити в Києві його якнайвигідніше.

Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph: відповіді на запитання, що часто ставляться
Як купити Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph?

Оформити замовлення на вибраний товар із категорії Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph можна через форму на сайті або за контактними номерами телефонів

Яка ціна на Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph?

Актуальні ціни можна дізнатися, зробивши запит через сайт або по телефону в Україні (067) 912-22-22

Годинники Chronoswiss Klassik Chronograph всі моделі оригінал?

У каталозі інтернет-магазину Luxgroups представлені лише оригінальні моделі

LuxGroups