Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection

Фільтр
Maurice Lacroix Watch Masterpiece Roue Carree
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Моріс Лакруа дивиться Vnus RG
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Maurice Lacroix Watch Vnus (WG)
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Maurice Lacroix Watch Le Chronographe
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Maurice Lacroix Watch Le Chronographe Limited Edition
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Maurice Lacroix Watch Masterpiece Croneo
оригінал
  • під замовлення
Уточнити ціну
Уточнити ціну
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Швейцарський годинник Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection

Швейцарський годинник Maurice Lacroix продовжує стрімко розвиватися як технічно, так і зовні, підвищуючи тим самим досконалість усіх деталей та виробничий потенціал самого бренду. «Перлина» серійних випусків, надзвичайно яскрава та цікава колекція швейцарського бренду Maurice Lacroix Masterpiece, що в перекладі означає «шедевр», містить чоловічий класичний механічний годинник, непідробний стиль якого відображає урбаністичний, динамічний і одночасно елегантний дух XXI-го століття. Серія прекрасних механізмів символізує талант і майстерність годинників Maurice Lacroix, містить моделі з найдивовижнішими і складними годинними функціями. Відомими ускладненнями цієї серії вважають ретроградні індикації, що становлять більшу частину розроблених маркою функцій, що прославляють її вже багато років.

Сучасний каталог оригінальної продукції серії Maurice Lacroix Masterpiece містить велику кількість різних напрямків: Calendrier Retrograde, Double Retrograde, Lune Retrograde, Jours Retrograde, Phase de Lune, Squelette, Regulateur, Turbillon Retrograde.

У роботі над механізмами даної серії обов'язково присутній елемент ручного складання. При виготовленні годинника до трьохсот окремих деталей та елементів конструкції збираються вручну. Ускладнена модель Maurice Lacroix Masterpiece Retrograde містить ретроградний календар, секундні та годинні стрілки, індикатор резерву ходу. Останній елемент спеціально виглядає як ретроградний сектор. Такий дизайн встиг стати фірмовим як для марки, так і окремо для лінії Maurice Lacroix Masterpiece Retrograde.

Стиль моделі Roue Carree найкращим чином представляє інші швейцарські годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection, що належать до лінії, де унікальний механізм має цікаву композицію з секундної і хвилинних стрілок на циферблаті. Модель виготовлена із сріблястим циферблатом, керамічними шестеренками, що повторюють форму трилистника, а також квадратним секундним індикатором. Оригінальна конструкція індикатора отримала назву Only Watch на честь однойменного аукціону. Корпус з нержавіючої сталі з матовою обробкою має 43 мм у діаметрі, доповнений куполоподібним сапфіровим склом з покриттям антивідблиску. Роботу механізму видно через великий отвір на задній кришці із сапфірового скла. Особливою захисною функцією механізму є його водостійкість до 50 метрів. Вражаючим дизайном всесвітньовідомого швейцарського хронометра із серії Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection можна довго захоплюватися та дивуватися, оскільки свідомість не з першого разу може прийняти можливість злагодженої роботи зубчастої передачі між трипелюстковою конюшиною та «квадратним колесом». Однак таке механічне диво не тільки існує, але і з високою ефективністю, здійснює рух.

Мережа офіційних магазинів і точок збуту марки Maurice Lacroix представлені в наш час у понад 60 країнах усієї земної кулі і продовжує розширюватися. Українські цінителі марки, що вибрали годинник Maurice Lacroix Masterpiece ціна в Україні, на які може бути значно нижчою, якщо покупка відбудеться через інтернет-магазин, повинні пам'ятати про таку залежність вартості годин від місця придбання. Висока репутація інтернет-каталогу "LuxGroupS" допоможе здійснити угоду на умовах аналогічних офіційним представництвам, зберігши при цьому свої кошти. У нашому магазині швейцарський годинник Maurice Lacroix Masterpiece купити в Києві можна з офіційною гарантією та в короткі терміни.

Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection: відповіді на запитання, що часто ставляться
Як купити Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection?

Оформити замовлення на вибраний товар із категорії Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection можна через форму на сайті або за контактними номерами телефонів

Яка ціна на Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection?

Актуальні ціни можна дізнатися, зробивши запит через сайт або по телефону в Україні (067) 912-22-22

Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection які популярні моделі?
Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Round Collection всі моделі оригінал?

У каталозі інтернет-магазину Luxgroups представлені лише оригінальні моделі

LuxGroups