Ломбард

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу земельної ділянки

Кредит під заставу автотранспорту

Кредит під заставу ювелірних виробів

Кредит під заставу антикваріату, живопису

Кредит під заставу швейцарських годинників

Кредит під заставу. Телефонуйте:

+38 ‎068 382 22 22

Ломбард у центрі Києва: кошти під заставу!

Кожна людина прагне зробити своє життя комфортнішим. Ні в чому собі не відмовляти і мати можливість мати все необхідне - теплий будинок і смачна їжа, одяг, автомобіль і безліч інших предметів. Життєво важливим аспектом життя сучасної людини є гроші. Проте, гроші, як і вода, мають властивість випаровуватися. Причому абсолютно не важливо, яку посаду Ви займаєте, гостра потреба в грошах може з'явитися в будь-який, а часто це невідповідний момент.

Сучасні бізнесмени, як і всі часто стикаються з мінливими реаліями. Іноді трапляються казуси, і справа терпить нелегкі часи. Щоб виплутатися з таких колотнеч, необхідні вливання капіталу. У таких випадках рятують кредити.

Чи варто звертатися до ломбардів у разі виникнення фінансових проблем?

Як роблять бізнесмени чи службовці? Кредиторські умови у банках та різних комерційних умовах не завжди підходять позичальнику, особливо якщо той переживає складні часи. І ще один нюанс — кошти банк дає лише після ретельної перевірки, оформлення стосу паперів, а перед цим необхідно зібрати безліч довідок та документів. Тому, якщо Вам терміново потрібні гроші, можна звернутися в ломбард. Вам не доведеться довго чекати, щоб отримати потрібну суму. І це дуже актуально, якщо нестача коштів для Вас є критичною проблемою, яку необхідно вирішити оперативно.

Чим кращий ломбард банку?

Чим краще ломбард? Якщо Ви зіткнулися з браком фінансів, Вашому бізнесу потрібні термінові вливання, взяти кредит під заставу розумне рішення. Не варто чекати в банку, державній/комерційній установі, поки Вам дадуть схвалення. За цей час Вашій справі або звичному життєвому укладу може бути завдано непоправної шкоди. Тим більше, якщо Ваш бізнес на межі або вже зазнав краху, то відновити колишню міць буде практично неможливо, якщо швидко не отримати кредит готівкою під заставу.

Взяти грошовий кредит на вигідних умовах

Куди можна звернутись для швидкого вирішення фінансових проблем? Наш ломбард у Києві та Україні пропонує широкий спектр послуг на вигідних умовах. На відміну від банківських, комерційних та державних структур, ми надамо Вам кошти у потрібному обсязі у найкоротші терміни. Що ми пропонуємо?

  • Стабільний ломбард, до нас звертається багато людей.
  • Вигідні умови угоди.
  • У нас Ви можете взяти гроші під заставу як готівкою, так і безготівковим переказом на банківський рахунок.
  • Ви можете закласти не тільки нерухомість (дільницю, квартиру, будинок), автомобіль, але ще й будь-які інші предмети, наприклад, побутову техніку, картину, швейцарський годинник і т.д.
  • Вартість угоди обговорюється індивідуально із кожним клієнтом. Усі деталі фіксуються у документі. Ви можете бути на всі 100% впевнені у збереженні закладеного майна.

Якщо у Вас виникли фінансові проблеми - це не критично. У нас Ви максимально швидко зможете отримати потрібну суму під заставу майна чи будь-яких інших цінностей. Зв'яжіться з нашими менеджерами зараз!

Автор Володимир Пономаренко

Автор: Володимир Пономаренко

Спеціаліст оцінювач кредитного відділу

Тел: (067) 912-22-22

Елітний Ломбард відповіді на запитання, що часто ставляться:

Яка адреса елітного ломбарду у Києві?
Знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська 5, тел. +380679122222
Під заставу чого можна отримати гроші у ломбарді?
Надаємо можливість отримати гроші під заставу годинників, ювелірних прикрас, елітних телефонів
Чи є можливість термінового викупу в ломбарді?
Надаємо послуги термінового викупу за найвигіднішими умовами на великі суми.
Який графік роботи ломбарду?
Працюємо без вихідних з 11:00 до 20:00
LuxGroups