Кредит під заставу антикваріату, живопису

Кредит під заставу
нерухомості
Кредит під заставу
земельної ділянки
Кредит під заставу
автотранспорту
Кредит під заставу
ювелірні вироби
Кредит під заставу
швейцарського годинника

Ми пропонуємо дуже вигідні умови!

Для отримання кредиту під заставу антикваріату (старовинні монети, картини, ікони та інше) вам достатньо мати при собі предмет застави та паспорт громадянина України (кредитні договори укладаються лише з особами, які досягли 18 років) .

Проста процедура оформлення кредиту!

  • Попередньо зателефонуйте менеджеру, якщо його зацікавить пропонований вами антикваріат, ви домовляєтеся про зустріч у зручний для вас час.
  • Менеджер оцінює предмет застави та визначає можливу суму кредиту.
  • Якщо вас влаштовує запропонована сума кредиту, тоді оформляється кредитний договір.
  • Після укладання договору менеджер надає Вам кошти, а предмет застави зберігає у сейфі на зазначений у договорі термін.
  • Мінімальний термін кредитування – 61 день.

Ломбард, кредит під заставу. Телефонуйте:

+38 068 382 22 22

Кредит під заставу антикваріату

У сьогоднішньому матеріалі фахівці нашої компанії Ломбард "Гроші №1" розкажуть про такий популярний вид кредитування, як отримання грошей під заставу антикваріату. Як ви навіть не чули про таку можливість? Тоді обов'язково прочитайте цей матеріал.

Отже, кредит під заставу антикваріату відкриває перед кожним клієнтом масу нових можливостей у отриманні потрібної суми грошей. Самі поміркуєте, якщо у вас є потреба в отриманні певної суми грошей у короткі терміни, а в наявності є якась дорога, старовинна річ, то чому б не використовувати її і тимчасово передати в наш антикварний ломбард , щоб отримати позику? Ця річ опиниться в надійних руках, за нею дбайливо дивитися доти, поки ви не викупите її у нас назад. Цінуємо час кожного з наших клієнтів, тому що розуміємо рівень зайнятості сучасної ділової людини, тому, на відміну від усіх сучасних банків, приймаємо рішення про видачу кредиту за лічені години, а не дні. Клієнту нашого ломбарду достатньо зателефонувати нам і домовитися про зустріч. Потім прийти в обумовлене місце (наш офіс) з антикварним предметом, де і проводитиметься його оцінка справжнім та професійним експертом. Співпрацюємо лише з такими спеціалістами, які повністю розбираються у своїй галузі та гарантовано правильно та точно оцінять вартість будь-якої речі, яка одразу ж на місці буде озвучена клієнту. Якщо вона його влаштує, то ми одразу підписуємо з ним договір, а потім видаємо гроші. Якщо ні, ми намагаємося знайти компроміс, якщо такий можливий. У будь-якому випадку, ви можете попередньо проконсультуватися з нашими фахівцями для уточнення питань, що цікавлять.

Автор Володимир Пономаренко

Автор: Володимир Пономаренко

Спеціаліст оцінювач кредитного відділу

Тел: (067) 912-22-22

Кредит під заставу антикваріату відповіді на питання, що часто ставляться:

Де можна взяти кредит під заставу антикваріату?
Найкращі умови під заставу антикваріату в Luxgroups з офісом у самому центрі Києва.
Як отримати кредит під заставу антикваріату?
У нас можна отримати гроші без довідки про прибутки.
Чи є можливість отримати гроші під живопис?
Надаємо послуги термінового оформлення кредиту під живопис та антикваріат.
Якою є сума кредиту під заставу антикваріату?
Розрахунок проводитися готівкою, доступні великі суми грошей
LuxGroups