Продати годинник Longines

Не важливо, що стало приводом продати годинник Longines, важливо зробити це правильно. Навряд чи ви знайдете гідного покупця для елітного хронометра на міській дошці оголошень або у найближчому ломбарді. Скупка годин Джагер Лонжин – це справа для кваліфікованих фахівців, які знають справжню цінність твору швейцарських майстрів і здатні запропонувати за них справедливу вартість.

Longines – елегантність та передові технології

Історія бренду відходить у минуле майже на 200 років із заснування Огюстом Агассі в 1832 р. невеликої годинникової майстерні. Справи йшли то вгору, то вниз через високу конкуренцію, поки в 1967 р. племінник засновника не переніс виробництво до містечка Les Longines і не розпочав роботу з впровадження у виробництво годинників інноваційних технологій. У цьому ж році було створено перший власний механізм – L20A. Вони першими відмовилися від використання заводних ключів, зробивши цю практику найпопулярнішою серед інших виробників.

Так марка Лонжин прославилася в Європі, а здобувши бронзову медаль Паризької міжнародної виставки, і у світі. Вже на початок нового століття компанія налічувала понад тисячу співробітників і міцно влаштовувалася на годинниковому Олімпі.

Протягом майже двох століть роботи компанія не змінює своїх принципів та постійно впроваджує нові технології. При цьому незмінним залишаються:

  • логотип, що використовується вже понад 120 років,
  • висока якість та елегантність,
  • тонкий корпус і особлива вигнута форма задньої кришки, що робить ще більш комфортним носіння годинника.

Продати годинник Longines

⚪ Продати годинник Longines: до 15 хв.
⚪ Викуп годинників Longines: дорого
⚪ Оплата за годинник: у USD
⚪ Оцінити годинник перед продажем: до 10 хв.

Як вигідно продати елітний аксесуар

Для початку потрібна експертна оцінка годинника. Для цього не обов'язково їхати до Києва чи іншого великого міста, відвідувати оцінювача особисто. Компанія Luxgroups пропонує зручну послугу попередньої оцінки онлайн. Достатньо надіслати інформацію про аксесуар та його фото в одному з популярних месенджерів або електронною поштою. Фахівець визначить зразкову вартість та при необхідності призначить особисту зустріч.

На кінцеву ціну може вплинути:

  • Популярність та популярність бренду, марки;
  • Стан годинника;
  • Наявність документів.

Останній пункт не є вирішальним. Можливий викуп годинника Джагер Лонжин і без документів, а вплив його на формування остаточної вартості незначний. Luxgroups Україна допомагає продати годинник Longines швидко і дорого, не завдаючи зайвого клопоту власнику.

Викуп годинників Longines відповіді на питання, що часто ставляться:

Де можна купити годинник Longines?
Найкращі умови на викуп у Luxgroups з офісом у самому центрі Києва.
Є викуп швейцарського годинника Longines без документів?
Так, у нас можна здати швейцарський годинник без документів, за вартістю після оцінки експертом.
Є можливість термінового продажу швейцарського годинника Longines?
Надаємо послуги термінового викупу годинника за найвигіднішими умовами.
Готівковий розрахунок
Розрахунок проводитися готівкою, доступні великі суми грошей

Автор Борис Ковальчук

Автор: Борис Ковальчук

Фахівець зі швейцарських годинників

Тел: (067) 912-22-22

LuxGroups