Продати годинник Officine Panerai

Елітні аксесуари вимагають особливого відношення, тому продати годинник Officine Panerai набагато складніше, ніж продукт середньої цінової категорії. Не варто кидатися у звичайні ломбарди або на дошки оголошень, розраховуючи зробити це швидко. Навряд чи там знайдеться справжній поціновувач, здатний запропонувати адекватну ціну.

Щоб продати аксесуар вигідно, знадобиться експертна оцінка годинника. А щоб уникнути ризику, слід уникати потенційних шахраїв та спілкуватися лише з професіоналами. Компанія Luxgroups Україна пропонує безкоштовну експертну оцінку та викуп годинника Панерай за їх реальною вартістю, а значить, дорого.

Від секретних до елітних

Історія розвитку цього годинникового бренду розпочалася у 1860 році у Флоренції. А 1916-го підприємство почало працювати як постачальник високоточних приладів ВМС Італії. Фахівці бренду створили порошок, що світиться, для підсвічування важливих елементів військового обладнання.

Ця речовина стала ідеальним рішенням для покриття годинникових циферблатів та стрілок. Тепер подивитися час можна було в темряві, а для кращого розмаїття було придумано характерне і пізнаване «чорне обличчя». Перший годинник, що світився, був секретною розробкою, яка поставлялася тільки армії Італії, як і модель під маркою Radiomir, призначена для військових аквалангістів і працює під водою.

Тільки в 90-х роках Panerai вийшли на громадянський ринок, завоювавши безліч шанувальників по всьому світу, зокрема Сільвестр Сталлоне. А в 2002 році продукти Панерай маркуються як швейцарські, оскільки компанія відкрила мануфактуру в Нефшателі. Основні «родзинки» бренду;

  • технологічність;
  • характерний і відомий зовнішній вигляд годинника;
  • надійність, водостійкість;
  • наявність у комплекті викрутки для самостійної зміни ремінця/браслету.

Продати годинник Officine Panerai

Як продати годинник Officine Panerai

Спочатку необхідно визначити попередню вартість. Для цього достатньо надіслати фото виробу та інформацію про нього експерту. Він повідомить про результати оцінки та призначить за необхідності особисту зустріч в офісі у місті Київ. На ціну годинника впливає:

  • стан годинника, наявність пошкоджень;
  • наявність слідів ремонту;
  • відсутність коробки та супровідних паперів.

Скупка годинника Панерай без документів можлива, хоча це і позначиться на вартості. Компанія Luxgroups робить все, щоб клієнти при продажі аксесуарів зберегли свій час та сили.

Викуп годинника Officine Panerai відповіді на питання, що часто ставляться:

Де можна вигідно продати годинник Officine Panerai?
Найкращі умови на викуп у Luxgroups з офісом у самому центрі Києва.
Є викуп швейцарського годинника Officine Panerai без документів?
Так, у нас можна здати швейцарський годинник без документів, за вартістю після оцінки експертом.
Є можливість термінового продажу швейцарського годинника Officine Panerai?
Надаємо послуги термінового викупу годинника за найвигіднішими умовами.
Готівковий розрахунок
Розрахунок проводитися готівкою, доступні великі суми грошей

Автор Борис Ковальчук

Автор: Борис Ковальчук

Фахівець зі швейцарських годинників

Тел: (067) 912-22-22

LuxGroups