Продати годинник Patek Philippe

Для викупу годинника Patek Philippe телефонуйте, пишіть прямо зараз - (067) 912-22-22

На перший погляд, продати годинник Patek Philippe зовсім не складно. Це одні з найдорожчих та затребуваних серійних хронометрів у світі. Почасти це пояснюється їхньою рідкістю, адже за понад 180 років роботи фірма випустила лише 600 тисяч екземплярів.

Але насправді можна зіткнутися з деякими складнощами:

  • Це занадто цінний аксесуар, щоб швидко здати до ломбарду або знайти покупця на дошці оголошень;
  • Є ризик зіткнутися із зловмисниками;
  • Важко визначити реальну вартість виробу.

Вирішити всі проблеми допоможе компанія Luxgroups Україна, запропонувавши викуп годинників Патек Філіп на зручних та вигідних для клієнта умовах.

Продати годинник Patek Philippe

Найрозкішніший і найбажаніший годинник

З самого заснування в 1839 році в Женеві компанія Patek Philippe орієнтувалася на виробництво елітних хронометрів за індивідуальними замовленнями. Завдяки постійному впровадженню інновацій, таких як вічний календар, хвилинний репетир та ін., вмілому маркетингу та бездоганній якості бренд швидко став одним із світових лідерів.

У 1868 р. фірмою були випущені перші у світі годинник-браслет, а в 1932-33 рр. – легендарний «годинник Грейвза», куплений 1999-го за 11 мільйонів доларів на аукціоні Sotheby's. Усі промислові потужності досі розташовані у Женеві та зайнято там 220 осіб. Обсяги виробництва залишаються невеликими, що ще більше підігріває інтерес до продукту.

Під цим брендом випущені найдорожчі у світі (за вартістю останнього продажу):

  • кишеньковий годинник «Henry Graves Supercomplication» (23,9 млн. дол.);
  • наручний годинник сталевий «Patek Philippe Ref. 1518» (11,14 млн. дол.).

Як продати елітний аксесуар вигідно

Насамперед знадобиться оцінка годин. Зробити її можуть спеціалісти Luxgroups у м. Київ. Для попередньої оцінки не обов'язково відвідувати офіс, можна надіслати інформацію про виріб та його фото на електронну адресу або за допомогою одного з найпопулярніших месенджерів. Потім можна домовитись про зустріч у зручний час.

Для того щоб продати годинник дорого , треба надати виріб в ідеальному або близькому до нього стані - робочий, без слідів ремонту та пошкоджень поверхні. Підвищить вартість наявність оригінальної коробочки. Скупка годинника Патек Філіп без документів також можлива, але ціна буде трохи знижена. Компанія Luxgroups завжди йде назустріч клієнту і намагається зробити співпрацю максимально комфортною.

⚪ Продати годинник Patek Philippe: до 15 хв.
⚪ Викуп годинників Patek Philippe: дорого
⚪ Оплата за годинник: у USD
⚪ Оцінити годинник перед продажем: до 10 хв.
LuxGroups